Firmowe integracyjne wyjazdy oraz Team Building Warszawa

gdzie?

Incentives

Planujemy, organizujemy i realizujemy oryginalne wyjazdy firmowe i wyjazdy motywacyjne typu INCENTIVES, w kraju i za granicą. Zmiana miejsca i nowe zadania, jakie stawiamy grupie sprzyjają budowaniu zespołu. Każdy wyjazd firmowy przygotowujemy według poniższego planu:

01
Poznajemy i analizujemy charakterystykę grupy oraz strategię firmy.
02 Przygotowujemy optymalny zestaw naszych atrakcji i warsztatów integracyjnych oraz dobieramy odpowiednich artystów, animatorów i trenerów.
03 Wybieramy najciekawszą lokalizację na wyjazd firmowy w kraju lub za granicą. Rezerwujemy bazę noclegową i wyżywienie, obiekty eventowe, sale konferencyjne, niezbędny sprzęt i multimedia.
04
Zapewniamy pełną logistykę transportową: autokar, pociąg, samolot…

zobacz więcej >>> REALIZACJA

 

CEL WYJAZDÓW INTEGRACYJNYCH oraz INCENTIVES

Naszą specjalnością na wyjazdach firmowych są warsztaty typu team building, mające na celu efektywne budowanie zespołu, podniesienie wydajności pracy i tworzenie pozytywnej atmosfery w grupie. Wzmacniamy identyfikację pracowników z firmą, zespołem i jego wartościami. Kształtujemy twórcze myślenie i inspirujemy do kreatywnej interakcji. Nasze atrakcje pomagają budować zgrany zespół, zdolny do kreatywnej i wydajnej pracy w przyjemnej atmosferze. Wspólne tworzenie i wzajemne wspieranie się dla osiągnięcia jednego celu, ma zbudować zaufanie członków zespołu, podnieść jego efektywność oraz przynieść satysfakcję z wykonanego zadania. Integracja poprzez wspólne tworzenie to idealne ćwiczenie do wdrażania planów, pomysłów i marzeń w czyn. Nasz team building zawsze dostosowujemy do konkretnej firmy i  do specyfiki grupy.

 

Kochamy wyzwania i nietypowe lokalizacje do realizacji wyjazdów firmowych:

  • SESJA FOTOGRAFICZNA NAD MORZEM
  • REALIZACJA TELEDYSKU NA PUSTYNI
  • MALOWANIE OBRAZÓW W GÓRSKIEJ JASKINI
  • TWORZENIE WIELKOFORMATOWYCH RZEŹB NA WIŚLANEJ WYSPIE
  • PERFORMANCE NA DACHU WIEŻOWCA

 

Wyjazdy typu INCENTIVES, to wspaniała okazja do poznania nowych miejsc, krain i kultur. INCENTIVES staramy się łączyć z kreatywnym i aktywnym spędzaniem czasu.

Zobaczcie galerię zdjęć z naszych wyjazdów  >>>