ART EVENT Sztuka Integracji - Organizacja Firmowych Imprez Integracyjnych i Eventów

Kto?

O nas

Kreujemy oryginalne imprezy integracyjne i wyjazdy firmowe

Organizujemy artystyczne warsztaty dla firm, imprezy firmowe, imprezy integracyjne dla firm, wyjazdy firmowe oraz wspieramy promocje marki w całej Polsce, a najczęściej w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Katowicach i Wrocławiu. Integrujemy, motywujemy i nagradzamy zespoły. Kształtujemy twórcze myślenie i inspirujemy do kreatywnej interakcji ze sztuką. Mamy wyobraźnię i nie boimy się z niej korzystać. Zaskoczymy każdego i w każdej sytuacji. Organizujemy wyjazdy firmowe i wyjazdy integracyjne w kraju i za granicą.

 9 icon

DOŚWIADCZENIE

Od 10 lat naszą główną działalnością jest organizacja imprez firmowych, jak również organizacja imprez integracyjnych i wyjazdów motywacyjnych. Mamy bogatą wiedzę i doświadczenie, które wykorzystujemy przy tworzeniu oryginalnych ofert szytych na miarę i przy organizowaniu eventów dla firm.

 Users-25

TEAM

Stanowimy zgrany zespół koordynatorów, artystów, animatorów i techników, który do każdego zadania podchodzi z niestandardowo pozytywnym nastawieniem. Organizacja eventów to dla nas przyjemność.

 Places-12

BIURO

Nasze centrum dowodzenia mieści się w centrum Warszawy. Tutaj pracujemy nad ofertami, strategią i logistyką imprez integracyjnych dla firm.

 

Places-13

OBIEKTY EVENTOWE

Współpracujemy z najciekawszymi miejscami do organizowania eventów i wyjazdów w całej Polcse

 Places-9

PRACOWNIA I MAGAZYN

Na pracownie i magazyn zaadaptowaliśmy fabryczną przestrzeń w Warszawie ze stolarnią, malarnią i towarowymi windami. Tutaj przygotowujemy i magazynujemy wszelkie materiały i niezbędny sprzęt. Stąd wyruszamy na imprezy firmowe, wyjazdy motywacyjne oraz imprezy integracyjne dla firm.

Zapraszamy do współpracy : )

Zobacz więcej >>> jak realizujemy nasze eventy.

Nasze obiekty eventowe w KONESERZE: