Szkoła stylu - Art Event

PRAKTYCZNIE i ze smakiem

Szkoła stylu


STYLE_arteventPodkreśl swoją kobiecość – Zaprezentuj swoją męskość

Jak poprawić wygląd, jak się lepiej prezentować? Wszystko trzeba zacząć od… poznania siebie. Dzięki warsztatom nauczysz się, jak rozpoznać Twój typ sylwetki i urody oraz dowiesz się, jak podkreślać atuty oraz maskować niedoskonałości figury. Wskażemy Ci, jak dobierać odpowiednie dla Twojej sylwetki fasony ubrań, a także czego zdecydowanie unikać i dlaczego. Ponadto zyskasz wiedzę o kolorach i sztuce łączenia ich ze sobą. Poznasz Twój typ kolorystyczny i kolory, które do Ciebie pasują oraz te, których unikać.

Zobaczysz, jak dobierać ubrania na specjalne okazje i łączyć je z dodatkami. Poznasz perfumy pasujące do Twojej osobowości oraz kosmetyki odpowiadające Twojej skórze i karnacji.

Przejdziesz prawdziwą metamorfozę. Pomogą Ci w tym nasi specjaliści. Projektanci mody, styliści i wizażyści mający doświadczenie w pracy z indywidualnymi klientami, a także z z najlepszymi magazynami modowymi (Twój Styl, Elle)

Dzięki kolekcji fasonów i wzorów, otrzymasz możliwość przymierzania ubrań w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania. Gotowe stylizacje dopełnimy makijażem, fryzurą oraz uwiecznimy efekt podczas fotograficznej sesji z zawodowcem.

  • SCHEMATY BUDOWY SYLWETKI CZŁOWIEKA
  • ZASADY TWORZENIA UNIWERSALNEJ I PONADCZASOWEJ GARDEROBY
  • SPOSOBY ŁĄCZENIA FAKTUR, KOLORÓW I WZORÓW, DOBIERANIE DODATKÓW
  • TWORZENIE WIZERUNKU BIZNESOWEGO – DRESS CODE
  • METAMORFOZA + SESJA FOTO
  • KOLEKCJA PROJEKTANTA MODY – SHOW ROOM, PRZYMIARKI, SESJA FOTO